Szerelmes SMS-ek, szövegek

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szerelem, szerelmes témák
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
B_Matyi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2016. Július 17. Vasárnap, 18:58    Hozzászólás témája: Szerelmes SMS-ek, szövegek Hozzászólás az előzmény idézésével

Te vagy a tűz, Te vagy a kárhozat. Te vagy a szerelmem egyedül egymagad. Te vagy a boldogság, Te vagy a végzetem, Te vagy az álmom Te vagy az életem..

Ha kinézel az ablakon s felnézel az égre, sok ezer csillagnak ragyog rád fénye. Közöttük én is ott leszek nézek majd rád és onnan kívánok neked jó éjszakát!

Szeretnék nevetni szívből ölelni, pici szádra csókot lehelni. Minden reggel melletted ébredni s édes csókokkal álmodból kelteni.

A nap vigyázzon rád ha nem vagyok veled! A hold kísérjen utadon ha nem fogom kezed. A szél derüljön mikor nevetsz, de én legyek akit igazán szeretsz!

Bársonyos az éj, lágy szellő simogat, annyira vágyom már látni arcodat! Puha két karodba aludni édesen, ezért odaadnám az egész életem!

Egy percig szeress míg elmondom imádlak! Egy óráig szeress míg megsúgom kívánlak! Szeress egy napig míg csókolni tudlak! Szeress egy életre s szeretni foglak!

Te azért születtél, hogy szeressenek, Én azért, hogy téged szeresselek. S annyit ér az életem amennyi boldogságot adsz énnekem!

Úgy csókolj, hogy fájjon égjen a vágy! Gyilkos várakozás még több álmodozás. Fáj mikor gondolatban mást megölelsz fáj, de azt akarom, hogy mégse múljon el. Égess el!

Holdfény, ha érint én simogatlak, millió csillagként én csókolgatlak, fák halk suttogásával azt üzenem neked, hogy nagyon SZERETLEK TÉGED!

Este, ha kigyúlnak a csillagok, úgy fáj, hogy te ott én itt vagyok. Felsír bennem a hozzád szóló vágy, s rólad álmodom át az éjszakát!

Amíg szeretsz, addig élek, szeress, mert meghalni félek, ezt meg kell értened mert félteni csak azt lehet, akit az ember igazán SZERET!

Bársonyos reggel köszöntsön téged,gyönyörű álmod még ne érjen véget. A nap simogasson, mintha én kennék ott, mintha én simogatnám gyengéden a vállad!

Kinézek az ablakon s látom a holdat ragyogni, érzem a könnycseppet az arcodon lefolyni. Ha itt lennél és megkérdeznéd mi a bajom, csak annyit mondanék: Hiányzol nagyon!

Erős a sodrás és elvisz az ár, más csókol, más szeret és más karja zár. De emléked őrzöm, szívembe temetem, bárhova bújsz, én sosem feledem.

Ezt az sms-t küld el annak, akit szeretsz, akit gyűlölsz, akit kedvelsz, vagy akit meg szeretnél kapni, aztán gondolkodj el azon, hogy te miért kaptad.

Fontos üzenetem van a számodra: amikor írom, rád gondolok, amikor küldöm rád gondolok, amikor megkapod rád gondolok és most is rád gondolok.

Valahol messze, valahol távol, valaki szíve teérted lángol. Emléked egy hű szív hűségesen őrzi,
ha te is szereted, írjál választ neki.

Reggel, ha felébredsz, észre fogod venni, kicsike szobádból nem hiányzik semmi. De hogy én ott jártam, megtudod könnyen, hófehér párnádon ott csillog a könnyem.

Ha könnycsepp lennél, sosem sírnék, nehogy elveszítselek.

Van álom, mely szebb mint a többi. Van álom, mely többet tart mint a többi. De a legszebb álmom ahhoz kötődik, aki most e sorokat éppen olvassa.

Átölel a gyönyör, eléget a mámor, azt kívánom tőled, légy az enyém százszor. Ha idebújsz mellém, el nem engedlek, mert én téged örökké szeretlek.

Mikor rád gondolok, megremeg a lelkem, ilyenkor úgy érzem, bilincsben a testem. Mindig itt vagy velem, mégis oly távol, csak én tudom, hogy mennyire hiányzol.

Ha álmodom, nem tudom, hogy mi a jó és mi a rossz. Ha álmodom nem tudom mi az álom és mi a való. Ha álmodom, nem tudom mit miért teszek, csak azt remélem, ott veled leszek.

Minden vágyam együtt lenni veled, csókolni a szád, nézni a szemed. Szeretnélek úgy, ahogy csak lehet, érted tenném, és mindig csak veled.

Úgy szeretnék sokszor vándorfelhő lenni, suttogó széllel, hozzád elrepülni. Szép szemedbe nézni, csókolni a szádat, s veled tölteni hosszú éjszakákat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szerelem, szerelmes témák Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban
e-kepeslap.com
E-képeslap.com
Murphy és egyebek:
Ő is csak ott bátor, ahol nem hall puskát.
Hirdetés