VICCEK e-kepeslap.comMűvészpalántaBeküldte: Esztiko Dátum: 2004-12-07 714 felhasználó olvasta a viccet. Öcsike éppen hatalmas C betűket pingál a kishúgára, amikor belép a szobába az anyjuk: - Öcsi, mit csinálsz a húgoddal? - Semmit, csak becézem.
6.08/10 Megosztás Nyomtatás | Elküldöm egy barátomnakMegjegyzések: 1Szerző: 2010.1.22 Szerintem ez a vicc nagyon kafa.Nekem is van egy kishúgom Luca egy kicsit tiszteli a nővérét az az engen Évit. E-képeslap.com Murphy és egyebek:
Könnyű ott vitéznek lenni, ahol nincs ellenség. Szponzorált linkek |