Kategória: Skót viccek Dátum: 2016-07-16 13:45:46 Értékelés: 7 Londoni élményeit meséli a skót a barátainak: - Ezek az angolok mind őrültek. Képzeljétek, hajnali háromkor beront egy angol a szállodai szobámba, üvöltözik és csapkod a papucsával... - Szörnyű! És te mit szóltál? - Semmit. Nyugodtan fújtam tovább a dudámat. A vicc weboldala: Képeslapok - e-kepeslap.com https://www.e-kepeslap.com A vicc URL címe: https://www.e-kepeslap.com/vicc-663-londoni-elmeny.html |