Kategória: Skót viccek
Dátum: 2016-07-16 13:45:46
Értékelés: 7 Londoni élményeit meséli a skót a barátainak:
- Ezek az angolok mind őrültek. Képzeljétek, hajnali háromkor beront egy angol a szállodai szobámba, üvöltözik és csapkod a papucsával...
- Szörnyű! És te mit szóltál?
- Semmit. Nyugodtan fújtam tovább a dudámat.

A vicc weboldala: Képeslapok - e-kepeslap.com
https://www.e-kepeslap.com

A vicc URL címe:
https://www.e-kepeslap.com/vicc-663-londoni-elmeny.html